Sunkvežimių variklių remontas Šiauliuose

Norint tinkamai suremontuoti vilkiko ar sunkvežimio variklį, garažiuko, neužteks. Reikia specializuotos įrangos, galingų keltuvų ir kompiuterių, gausybės mechaninių įrankių ir patikimų žinių. Dėl to verta kreiptis į autoservisą Autostilsas, kur atliekamas kokybiškas sunkvežimių variklių remontas. Turime beveik dviejų dešimtmečių patirtį remontuojant sunkiasvores transporto priemones ir padėjome jau tūkstančiams klientų sėkmingai grįžti į kelius ir vežti krovinius.

Mūsų paslaugos

• DAF vilkikų ir sunkvežimių varikliams;

• Iveco vilkikų, mikroautobusų ir sunkvežimių varikliams;

• Mercedes-Benz vilkikų, mikroautobusų ir sunkvežimių varikliams;

• MAN vilkikų, sunkvežimių ir mikroautobusų varikliams;

• Renault vilkikų ir mikroautobusų varikliams;

• Scania vilkikų ir sunkvežimių varikliams;

• Volvo vilkikų ir sunkvežimių varikliams.

Taisome viską – nuo A iki Z. Restauruosime turbiną, pakeisime diržus ar grandines – atliksime visus sudėtingus ar lengvesnius darbus bei padėsime savo klientams vėl džiaugtis dinamiškai ir patikimai riedančiais vilkikais ar sunkvežimiams!

+370 41 502 184

Sunkvežimių remontas ir variklių apžiūra Šiauliuose

Remontas ir techninė sunkvežimių priežiūra susideda ne tik iš mechaninio darbo. Pirmasis ir svarbiausias žingsnis prieš variklio remontą yra kompiuterinė diagnostika, kurios metu tiksliai nustatomas gedimas(-ai).

Tada užpildomas gedimų sąrašas ir su juo supažindiname klientą. Prisireikus naujų detalių, klientams visada galėsime pasiūlyti įsigyti reikiamas dalis geromis kainomis iš mūsų parduotuvės.


Net, jeigu variklis nėra sugedęs, periodiškai vis tiek yra naudinga atvykti į servisą ir atlikti jo apžiūrą. Kadangi vilkikai ir sunkvežimiai važinėja be galo didelius atstumus, variklis turi išlikti geriausios įmanomos būklės, kad būtų išvengta rimtų gedimų bei didelių išlaidų. Variklių apžiūra Šiauliuose leis užbėgti rimtoms problemoms už akių ir ilgiau eksploatuoti techniškai tvarkingą sunkvežimį ar vilkiką.

Kodėl Autostilsas?

Patirtis – darbo su sunkvežimiais patirtis siekia jau tris dešimtmečius, tačiau specializuotas remonto paslaugas klientams teikiame tikrai netrumpai – 15 metų.

Kokybė – mūsų turima WABCO ir TEXA kompiuterinės diagnostikos įranga leidžia greitai ir tiksliai identifikuoti variklio gedimus ar kitas sunkvežimio problemas. Dėka kompiuterinės įrangos ir ją išmanančių specialistų, Autostilsas servise, variklio remonto darbus atliekame greitai, operatyviai ir svarbiausia, kokybiškai.

Lankstumas – nėra variklio komponento, kurio negalėtume pakeisti, o taip pat nėra ir darbo, kuris būtų per mažas, kad juo neapsiimtume. Turėdami atitinkamą įrangą ir profesionalius meistrus galėsime atlikti viską jūsų sunkvežimio

Kaip mus rasti?

Jeigu jums reikalingas sunkvežimių remontas, arba sunkvežimių variklių remontas, Autostilsas atliks nepriekaištingą darbą!

Šiauliuose, adresu Lingailių gatvė 8 rasite mūsų autoservisą. Geriausia yra registruotis serviso paslaugoms elektroniniu paštu arba telefonu. Laiškus galite rašyti į info@autostilsas.lt, o telefonu susisiekti skambindami +370 656 13382 arba +370 41 502 184.

+370 41 502 184