Mikroautobusų remontas Šiauliuose (visų modelių)

Mūsų plačiame paslaugų sąraše yra Volkswagen, Iveco, Mercedes-Benz, Ford mikroautobusų remontas Šiauliuose. Be jokios abejonės – remontuojame ir kitų markių mikroautobusus. Svarbu pabrėžti, kad keleivinį transportą arba krovinius vežiojančius mikroautobusus privalo remontuoti patyrę ir kompetentingi meistrai.

+370 41 502 184

Autostilsas – mikroautobusų remontas Šiauliuose nuo A iki Z

Autoservise Autostilsas galime atlikti viską jūsų mikroautobusui, nuo A iki Z. Į mūsų paslaugų gamą įeina standartinė automobilio apžiūra, kompiuterinės diagnostikos paslaugos, susidėvėjusių ar sugedusių dalių keitimas, kondicionierių pildymas ar net sudėtingų, labai specifinių remonto darbų įgyvendinimas.

Eksploatuojant keleivinį ar krovininį mikroautobusą gali kilti iššūkių. Tiek važinėjant Lietuvoje, tiek užsienyje pasitaiko prastų kelių ar nenumatytų problemų, dėl kurių atsiranda arba išryškėja TP gedimai. Kadangi mikroautobusams reikia įveikti ilgus atstumus ir tai padaryti užtikrintai, reikia palaikyti geriausią įmanomą TP būklę. Patyrusių autoelektrikų ir modernios įrangos pagalba, autoservisas Autostilsas gali padėti pašalinti gedimus ar pagerinti dabartinę mikroautobuso būklę!

Mums svarbiausia – jūsų ir jūsų keleivių saugumas

Dirbant su klientų transporto priemonėmis, mums svarbiausia yra saugumas bei komfortas. Dėl to daug investuojame į geriausių darbo sąlygų suteikimą, moderniausios įrangos įsigijimą ir darbuotojų kompetencijos kėlimą. Visa tai mums leidžia pasiūlyti visas remonto paslaugas mikroautobusams, nuo A iki Z.


Dirbame ne tik su mikroautobusais, tačiau ir autobusais. Remontuojame Mercedes-Benz, Neoplan, Setra, MAN, Volvo, Temsa ar kitų gamintojų autobusus.


Išskirtinis dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės, kad nuolatiniai ir nauji klientai patiki mums net sudėtingiausius variklių, pavarų dėžių ir elektrinių sistemų remonto darbus. Į pasitikėjimą atsakome nepriekaištingai atlikdami savo darbą.

Jūsų patikimas partneris kokybiškam keleivinio transporto remontui

Servisas Autostilsas gali pasidžiaugti, kad jau tūkstančiai transporto priemonių iš mūsų boksų išriedėjo geresnės būklės, nei į juos atvyko. Remontuodami puspriekabes, priekabas, vilkikus, sunkvežimius, autobusus ir mikroautobusus radome efektyviausius būdus identifikuoti gedimą, atlikti remontą ir rasti sprendimą.


Aptarnaujame privačius ir verslo klientus. Jeigu ieškote patikimo partnerio jūsų autoparko ar mikroautobuso priežiūrai, Šiauliuose juo mielai būsime mes – servisas Autostilsas.

Kitos paslaugos mikroautobusams

Autoservisas Autostilsas siūlo nepriekaištingą mikroautobusų remontą nuo A iki Z bei techninį aptarnavimą. Tikriausiai nėra tokio mikroautobuso gedimo, kurio mūsų autoelektrikai nesugebėtų identifikuoti, o automechanikai – pašalinti.


Mikroautobusų remontas nėra vienintelė paslaugų kategorija, kurią siūlome. Mikroautobusams užpildome ir kondicionierius, šaldytuvus, balansuojame ratus.


Autoservisas Autostilsas laukia jūsų Šiauliuose, adresu Lingailių g.8, o detalių parduotuvė - Žemaitės g. 135.

+370 41 502 184