Autobusų remontas Šiauliuose (visų modelių)

Keleiviniam transportui mūsų šalyje ir kone visame likusiame pasaulyje yra keliami griežti techniniai reikalavimai. Ne tik dėl taisyklių, tačiau ir dėl maksimalaus saugumo, autobusai ir mikroautobusai turi būti geriausios įmanomos techninės būklės. Vežant keleivius pirmoje vietoje yra saugumas. Autostilsas tai supranta ir siūlo įvairias autobusų ir mikroautobusų remonto paslaugas

+370 41 502 184

Autostilsas – autobusų remontas Šiauliuose nuo A iki Z

Autobusų remontas yra sudėtingas procesas, kurį nepriekaištingai atlikti gali tik kompetentingi ir patyrę autoelektrikai ir automechanikai. Būtent tokie dirba Autostilsas autoservise Šiauliuose, kur atliekami autobusų ir mikroautobusų remonto darbai nuo A iki Z.

Pradedant kompiuterine diagnostika ar susidėvėjusių dalių keitimu, baigiant kondicionieriaus pildymu, variklio, pavarų dėžės remontu ar kitais sudėtingais darbais, Autostilsas gali būti patikimu keleivinio transporto techninės priežiūros ir remonto partneriu Šiaulių mieste!

Mums svarbiausia – Jūsų ir Jūsų keleivių saugumas

Mūsų darbe niekada nebuvo ir nebus didesnio prioriteto nei transporto priemonių saugumas, o tuo pačiu ir autobusais važinėjančių keleivių saugumas. Darbus patikime tik patyrusiems mechanikams, kurie gali užtikrinti kokybišką remontą, diagnostiką ir kitų darbų atlikimą.

Visada galime padėti suremontuoti Mercedes-Benz, Volvo, Neoplan, Setra, MAN, Temsa, Iveco, Volkswagen, taip pat ir daugumos kitų gamintojų mikroautobusus.

Išskirtinę darbų ir paslaugų kokybę siūlome autobusų ir mikroautobusų pavarų dėžių remontui bei autoelektriko darbams.

Jūsų patikimas partneris kokybiškam keleivinio transporto remontui

UAB „Stilsas“ remontuoja sunkiasvores transporto priemones jau beveik du dešimtmečius. Per šį laiką aptarnavome gausybę sunkvežimių, vilkikų, puspriekabių, o taip pat ir keleivinio transporto priemones. Savo servise Šiauliuose visada laukiame ir privačių, ir verslo klientų.


Paprastai, ypač su sunkvežimiais ar autobusais yra sudėtinga nustatyti gedimą ar techninius sutrikimus be meistrų ir diagnostikos pagalbos. Dėl to negalima ir neverta rizikuoti. Reikėtų kuo greičiau kreiptis į Autostilsas autoservisą Šiauliuose, kad jūsų transporto priemonė būtų patikrinta, prijungiant ją prie kompiuterio. Diagnostikos pagalba galėsime identifikuoti autobuso ar mikroautobuso trūkumus, gedimus ir vietoje pasiūlyti sprendimus jiems išspręsti/pašalinti.

Kitos paslaugos autobusams

Šalia įprastų remonto paslaugų, mes galime atlikti ir itin sudėtingus variklio, transmisijos remonto darbus. Autostilsas autoservise taip pat dirba be galo aukštos kvalifikacijos autoelektrikai.


Autobusų remontas nėra vienintelė paslaugų grupė. Mes taip pat atliekame kondicionierių ar šaldytuvų pildymą, galime subalansuoti ratus, padaryti suvedimą.
Autoservisas Autostilsas laukia jūsų Šiauliuose, adresu Lingailių g. 8, o detalių parduotuvė - Žemaitės g. 135.


Autoservisas Autostilsas - nepriekaištingas autobusų remontas nuo A iki Z bei techninis aptarnavimas.


+370 41 502 184