Sunkvežimių remontas Šiauliuose (Visų modelių)

Šiauliuose veikiantis autoservisas Autostilsas siūlo pačias įvairiausias sunkvežimių remonto paslaugas. Profesionalūs meistrai, atsakingas požiūris bei daugiau nei 15 metų patirtis teikiant remonto paslaugas garantuoja, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir sėkmingai!

+370 41 502 184

Atsakingai atliekamas ir kokybiškas vilkikų remontas

Servise „Autostilsas“ galime suremontuoti jūsų vilkiką, atlikti jam periodiškas apžiūras ar kompiuterinę diagnostiką. Sunkvežimių remontas atliekamas su modernias, patikimais įrankiais: galingais keltuvais, specializuota kompiuterine programine įranga, o darbus atliks kompetentingi ir savo darbą išmanantys automechanikai.


Jeigu norite suremontuoti vilkiką ar sunkvežimį Šiauliuose – atvežkite jį mums! Mes garantuojame jums atsakingą požiūrį, be galo kokybiškas paslaugas ir maksimalų dėmesį jūsų transporto priemonei ir gedimų sprendimui. Visada laukiame tiek privačių, tiek verslo klientų, kuriems galėsime suteikti išskirtines remonto sąlygas!

+370 41 502 184

Itin aukštos klasės pavarų dėžių ir elektros sistemų remontai

Važinėjant šimtus tūkstančių kilometrų diena iš dienos, vilkiko transmisija patiria milžinišką apkrovą. Judant miestuose, greitkeliuose ar manevruojant siaurais keliukais reikalingas dinamiškas ir patikimas sunkiasvorės transporto priemonės judėjimas, tad prastai veikianti pavarų dėžė gali ne tik trukdyti atlikti darbą, bet ir kelti pavojų vairuotojui ir kitiems eismo dalyviams.


Sunkvežimio pavarų dėžės remontą Šiauliuose atliksime tikrai kokybiškai!


Elektros sistemos gedimai gali kenkti važiavimo komfortui ar trukdyti atlikti darbą vilkiko vairuotojams. Jų nešalinant iš karto, problemų tik daugės. Elektros sistemą patikrinti ir aptarnauti gali tai išmanantys, Autostilsas mechanikai Šiauliuose!

Kitos sunkvežimių, autobusų ir mikroautobusų remonto paslaugos Šiauliuose

Nors servise Autostilsas galime suremontuoti viską – nuo trūkusios tarpinės iki rimto variklio gedimo ar atlikti stabdžių sistemos reguliavimą, išskirtinį profesionalumą ir patirtį pasiūlysime sunkvežimių elektros sistemų bei transmisijų - pavarų dėžių remonte.


Mūsų meistrų kvalifikacijos ir žinios šiose srityse yra nuolat gilinamos, o Autostilsas servise naudojama programinė įranga atitinka pačius moderniausius standartus. Mūsų tikslas yra kiekvieną kliento lūkestį įgyvendinti nepriekaištingai, todėl siūlome ne siaurą, o labai platų remonto paslaugų spektrą, su ypatingu dėmesiu pavarų dėžės bei elektros sistemų remonto paslaugoms. Jūsų sunkvežimiui galime atlikti kompiuterinę diagnostiką, pasiūlyti ratų montavimą ir balansavimą, prireikus, patikrinsime važiuoklę, stabdžių sistemą, pripildysime kondicionierių freonu ar pakeisime padangas ir taip toliau.


Ne paslaptis, kad kiekvienas sunkvežimis yra skirtingas, todėl kokybiškas sunkvežimių remontas reikalauja be galo daug specifinių meistro žinių. Ypač, kada remonto ir darbų prisireikia sudėtingoms vilkiko sistemoms, negalima remonto patikėti bet kam. Paslaugą gali suteikti tik didelę patirtį turintys meistrai.


Gal jums prisireikė suremontuoti vilkiką arbą sunkvežimį? Norite, kad jį apžiūrėtų meistrai, atliktų diagnostiką? Atvežkite jį mums į Lingailių g. 8, Šiauliuose ir mes viskuo pasirūpinsime. Autoservisas Autostilsas Šiauliuose – nepriekaištingas sunkvežimių, vilkikų ir mikroautobusų remontas nuo A iki Z.

+370 41 502 184