Sunkvežimių diagnostika Šiauliuose

Šiuolaikinės transporto priemonės remontas prasideda nuo gedimo identifikavimo. Tiksliausiai gedimus identifikuoti padeda ne kas kita, o kompiuterinė sunkvežimių diagnostika. Autoservise Autostilsas galime nuodugniai kompiuteriu patikrinti jūsų vilkiko, autobuso, mikroautobuso ar kitos sunkiasvorės transporto priemonės, būklę. Kompiuterinė sunkvežimio diagnostika leis tiksliau užpildyti gedimų protokolą, sudaryti sąmatą remonto darbams ar net užkirsti kelią didelėms problemoms ateityje.

+370 41 502 184

Kodėl Autostilsas?

UAB „Autostilsas“ turi jau beveik dviejų dešimtmečių patirtį teikiant serviso paslaugas. Kompetentingi meistrai, moderniausia serviso įranga, inovatyvūs, o šalia jų ir laiko patikrinti techniniai sprendimai bei didelis dėmesys būtent jūsų transporto priemonei. Jeigu norite, kad diagnostika nebūtų tik „dėl vaizdo“ ir duotų realią naudą sunkvežimio eksploatavimui trumpuoju bei ilguoju laikotarpiu, atvykite pas mus!

Įvairi aukštos kokybės sunkvežimių diagnostika Šiauliuose

Įbrėžimą ant kėbulo, skilusį stiklą ar net ratlankio deformaciją galima pastebėti plika akimi, tačiau variklio ar jo mazgų bei elektronines problemas pastebėti, be kompiuterio pagalbos yra kone neįmanoma. Aišku, vairuotojams ir sunkvežimių parkų valdytojams padeda borto kompiuteriai, pranešantys apie problemas ar gedimus, tačiau tikslią problemą nustatyti gali tik automechanikas, žinantis sunkvežimio specifiką bei išmanantis kompiuterinę diagnostiką.
Autostilsas servise Šiauliuose galime atlikti viso sunkvežimio arba pavienių jo sistemų diagnostiką. Autostilsas servise dirba itin didelę patirtį ir šimtų transporto priemonių būklę sėkmingai patikrinę autoelektrikai. Dėl to mes galime užtikrintai ir nepriekaištingai atlikti variklio, pavarų dėžės, aušinimo ir kondicionavimo sistemų, stabdžių, kuro tiekimo ir įpurškimo bei AdBlue ar važiuoklės sistemų kompiuterinę diagnostiką, patikrinti elektronikos komponentų sistemą bei visus kitus mazgus ir pavienius techninius komponentus.

Kodėl reikalinga diagnostika?

Kaip jau minėjome, sunkvežimių diagnostika pirmiausiai yra reikalinga dėl to, kad padeda užkirsti kelią didelėms techninėms problemoms. Pavyzdžiui, jeigu yra vos vos prakirsta kokia nors talpa ar žarnelė ir sistemoje ima trūkti slėgio, bėga skystis, atsiranda pavojus vairuotojui ir kitiems eismo dalyviams. Laikui bėgant tokia skylutė gali plėstis ir vis didinti riziką...


Tik kompiuterinės diagnostikos pagalba galima tiksliai identifikuoti smulkius pažeidimus ir juos sutvarkyti. Kartais užtenka ir darbo su kompiuterine įranga, tačiau dažniausiai kompiuterinė sunkvežimių diagnostiką meistrams ir autoelektrikams iš karto parodo, kokios gi bėdos kamuoja sunkvežimį. Identifikavus problemas Autostilsas servise supildysime gedimų protokolą ir jūs iš karto žinosite, koks remontas reikalingas. Autostilsas taip pat jums pasiūlys tą remontą atlikti būtent čia!

Kodėl diagnostikos neturėtų atlikti bet kas?

Kada reikalinga sunkvežimių diagnostika, labai svarbu, kad darbus atliktų kompetentingi specialistai. Tik su naujausia programine įranga bei giliu jos išmanymu galima tiksliai nustatyti gedimą bei kaipmat rasti sprendimą, kaip jį pašalinti. Nepatyręs meistras gali priimti netinkamą sprendimą, kuris gedimo nepašalins arba bus finansiškai nenaudingas jums, klientui.


Prisireikė suremontuoti vilkiką arbą sunkvežimį? Nežinote, koks gedimas trukdo sėkmingai eksploatuoti transporto priemonę? Reikia, kad kažkas atliktų diagnostiką? Autoservisas Autostilsas puikiai išpildys lūkesčius ir atliks darbus.


Autoservisas Autostilsas - nepriekaištingas sunkvežimių ir mikroautobusų remontas nuo A iki Z.

+370 41 502 184