Auto kondicionierių remontas, pildymas Šiauliuose

Šiauliuose įsikūręs autoservisas Autostilsas gali pasiūlyti visų transporto priemonių kondicionierių remontą bei pildymą geromis sąlygomis. Auto kondicionierių remontas čia atliekamas su profesionalia ir specializuota, vakuuminėms sistemoms reikalinga įranga. Mūsų meistrai turi žinių bei kompetencijų, tad galime sistemą pripildyti freonu, freoną ištraukti, patikrinti kondicionieriaus sistemos sandarumą, atradus plyšius – juos užsandarinti bei pašalinti kitus gedimus.

+370 41 502 184

Auto kondicionierių remontas visų rūšių transporto priemonėms

Atliksime visus darbus ir pakeisime visas dalis tam, kad jūsų A/C sistema veiktų nepriekaištingai. Nors daugiausiai dirbame su vilkikais, sunkvežimiais, mikroautobusais ir kitomis sunkiasvorėmis transporto priemonėmis, kondicionierius remontuojame ir lengviesiems automobiliams.


Turime modernią, specializuotą įrangą kondicionierių remontui, todėl gedimus identifikuosime ir pašalinsime labai greitai. Sugedus vilkiko kondicionieriui – pasidaro nebepatogu, nesaugu dirbti ir galbūt net nebeįmanoma vežti krovinį. Gedimas turi būti kuo skubiau pašalintas.


Automobilyje neveikiantis kondicionierius yra labai nemaloni problema. Dėl jos vasarą salone būna tvanku ir karšta. Jeigu žiemą dar būtų nepatogu, bet įmanoma pakentėti, pasitikti šiltąjį metų laiką be veikiančio oro kondicionieriaus – nepraktiška ir neatsargu. Autoservise Autostilsas atliksime remonto darbus, jeigu jūsų kondicionierius sugedo!

Auto kondicionierių pildymas visų rūšių transporto priemonėms Šiauliuose

Ne ką mažiau už kondicionierių remontą yra svarbus ir auto kondicionierių pildymas. Freono dujos padeda gaminti vėsų oro srautą ir net kepinant saulei kondicionierius gali gaivinti salone esantį vairuotoją, keleivius arba šaldyti krovinį. Deja, freonas, laikui bėgant, pasibaigia, o tada kondicionieriai bei šaldytuvai netenka efektyvumo. Kuo skubiau sistemą reikia užpildyti. Tai nėra labai brangus ar komplikuotas darbas, labiau kasdienė procedūra, tačiau patiems jos atlikti neįmanoma, nes reikia vakuuminės įrangos ir žinių. Juolab, kad freono dujos yra kenksmingos. Mūsų meistrai darbus atliks saugiai, atsakingai ir greitai, o jūs galėsite greitai džiaugtis puikiai veikiančiu kondicionieriumi ar šaldytuvu!

Kodėl reikalingas kondicionierių ar šaldytuvų pildymas ir remontas?

• Nes neveikiantis kondicionierius kelia diskomfortą salone važiuojantiems žmonėms;
• Nešaldantis šaldytuvas negali atlikti savo darbo;
• Atsiradus freono nuotėkiui ar tada, kai kondicionavimo sistemoje atsiranda skylių, kyla rizika jūsų ir aplinkinių sveikatai;
• Nes niekas tiesiog nenori važiuoti be veikiančio oro kondicionieriaus.

Kodėl Autostilsas?

Per 15 metų patirtis remontuojant transporto priemones, specializuota technika, didžiulio skaičiaus privačių ir verslo klientų pasitikėjimas, moderni įranga, atsakingi, paslaugūs ir sąžiningai savo darbą atliekantys meistrai, atsakingas požiūris į klientą bei gausus autoremonto paslaugų spektras.


Na, o, jeigu sudomino auto kondicionierių remontas ar pildymas, visada lauksime jūsų Šiauliuose, adresu Lingailių g. 8.

+370 41 502 184