Autobusų dalys internetu, geromis kainomis

Nuolat stebime rinką, todėl klientams siūlome geras kainas ne tik Šiaulių, bet ir visos Lietuvos mastu. Kad ir kaip svarbu kaina, nerekomenduojame taupyti saugumo ir važiavimo komforto sumetimais. Netinkamai pasirinktos detalės arba prastos kokybės komponentas ne tik nuvils savo mažu ilgaamžiškumu, tačiau gali ir priversti visai apsilankyti autoservise.


Dėl šios priežasties surinkome platų patikimų gamintojų autobusų detalių asortimentą, kurį padarėme prieinamu privatiems bei verslo klientams, kurie yra suinteresuoti autobusų detalių įsigijimu.

Užpildykite užklausos formą apie Jums reikalingą detalę ir mes su Jumis susisieksime!

Nepasirinktas failas

Tinkami sprendimai jūsų autobusui

Gausus detalių autobusams asortimentas užtikrina tai, kad visi Šiauliuose ar aplink šį miestą esantys klientai visada ras tai, ko reikia jų autobusams. Tarpmiestiniams, miesto, dviaukščiams, turistiniams ar net prailgintiems autobusams turime tinkamų variklio, transmisijos, važiuoklės, išmetimo ir kuro tiekimo sistemų detalių. Be abejonės, gausus dalių pasirinkimas ties tuo nesibaigia ir galėsime nesunkiai pasiūlyti kitų rūšių sprendimus jūsų transporto priemonei.

Profesionalų patarimai

Kadangi detalių asortimentas autobusams yra tikrai gausus, nėra taip lengva išsirinkti tinkamą detalę. Taip pat gali būti sudėtinga išsyk rasti visus komponentus, jeigu jų reikia ne vieno. Tam yra mūsų klientų aptarnavimo skyriaus specialistai, kurie visada atsakys į klausimus ir padės išsirinkti tinkamą detalę.
Nusipirkus ne tą detalę apima ne tik apmaudus jausmas, tačiau gaištamas jūsų brangus laikas. Išvenkite tokių nemalonių situacijų ir pasikliaukite Autostilsas profesionalų patarimais!

Detalių parduotuvė ir servisas vienoje vietoje

Kada įsigyjamos autobusų dalys, neretai iškyla klausimas – kur tas dalis pakeisti ir sumontuoti? Mes pasiruošę jums padėti!


Autostilsas turi ilgametę patirtį eksploatuojant sunkiasvores transporto priemones bei jas remontuojant. Jeigu nusprendėte įsigyti dalį ar dalis savo autobusui, kuriam reikia remonto, net nedvejokite ir kreipkitės į mus!


Nušausite du zuikius vienu šūviu, nes autobuso komponentus nusipirksite už nedidelę kainą, o ir dėl remonto paslaugų nereikės pergyventi!

Autobusų dalys internetu – laiką taupantis būdas rūpintis savo transportu

Taupykite savo laiką ir pirkite autobusų dalis internetu. Autostilsas ne tik prekiauja naujomis autobusų dalimis, tačiau užsiima ir autobusų remontu. Jeigu norite detales įsigyti fizinėje parduotuvėje, užsukite į Žemaitės g. 135, Šiauliuose, kur veikia fizinė mūsų parduotuvė, o remontuojamą autobusą visada priimsime savo autoservise, adresu Lingailių g. 8.

Užpildykite užklausos formą apie Jums reikalingą detalę ir mes su Jumis susisieksime!

Nepasirinktas failas