Mikroautobusų dalys (siunčiame į visus Lietuvos miestus)

Patikimam ir saugiam mikroautobuso eksploatavimui reikia tinkamos priežiūros. Laikui bėgant tenka pirkti tepalus, remontuoti transporto priemonę bei atlikti techninę jos apžiūrą. Kad eksploatavimas būtų saugus ir kuo labiau komfortiškas, Autostilsas siūlo įsigyti mikroautobusų dalių. Mūsų fizinėje parduotuvėje parduodamos mikroautobusų dalys yra itin kokybiškos, parduodamos patraukliomis kainomis (adresas Žemaitės g. 135, Šiauliai) . Taip pat džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų detalių asortimentą klientams iš visos Lietuvos. Taupykite savo laiką ir pirkite mikroautobusų dalis internetu.

Užpildykite užklausos formą apie Jums reikalingą detalę ir mes su Jumis susisieksime!

Nepasirinktas failas

Geriausios mikroautobusų dalys už tinkamą kainą

Jeigu žinote, kokios dalys jus domina, galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir mes galėsime patikslinti detalės kainą.


Perkant internetu visada norisi rasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Na, o kadangi Autostilsas parduodamos patikimų gamintojų, kokybiškos mikroautobusų detalės patraukliomis kainomis, esame įsitikinę, kad jums tikriausiai nepavyks gauti geresnių pasiūlymų!


Perkantiems detales didesniais kiekiais galėsime suformuoti komercinį pasiūlymą. Mūsų komanda nuolatos stebi rinką ir stengiasi visada siūlyti patrauklias kainas dalims įsigyti.

Kokybiškos detalės Iveco, VW, Fiat, Mercedes-Benz, Ford ir kitiems mikroautobusams

Ne paslaptis, kad daugiausiai mūsų keliais važinėja Iveco, Volkswagen, Ford, Mercedes-Benz, Fiat markių mikroautobusai. Didžiąją dalį tiek keleivinio, tiek krovininio transporto autoparkų sudaro būtent šių gamintojų produkcija.


Dėl to turime ypatingai gausų asortimentą mikroautobusų dalių Iveco Daily, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Mercedes-Benz Sprinter ir Vito, Ford Transit – dažniausiai Šiaulių ir kitų miestų apylinkių keliuose sutinkamiems mikroautobusams. Pas mus rasite visko – nuo smulkiausio varžtelio, iki stambiausių kompometų.

Autostilsas – mikroautobusų dalių parduotuvė ir servisas

Nors mikroautobusų tipai yra skirtingi - keleiviniai arba krovininiai, teisinga priežiūra atsiremia į tas pačias, kertines taisykles. Nereikia būti itin kvalifikuotu meistru tam, kad žinoti, jog naujos dalys beveik visada tarnaus ilgiau nei naudotos. Taip pat būtina laiku keisti stabdžių sistemos dalis, padangas, stebėti alyvos lygį, iš karto keisti perdegusią lemputę ir panašiai.


Tačiau kada prisireikia sudėtingesnio remonto arba gedimo nepavyksta nustatyti iš karto, reikia kompiuterinės diagnostikos arba mikroautobuso apžiūros servise. Autostilsas servise apžiūrėję jūsų mikroautobusą galėsime greitai nustatyti problemos kilmę ir pasiūlyti detalę įsigyti už gerą kainą ir kokybišką jos keitimo paslaugą. Pasitikėkite mumis ir saugiai, ilgai bei komfortiškai eksploatuokite bet kurį mikroautobusą.

Mikroautobusų dalys internetu – laiką taupantis būdas rūpintis savo transportu

Jeigu norite sutaupyti ne tik savo laiką, tačiau ir pinigus, tai turėkite omenyje, kad mikroautobusų dalys dabar prieinamos ir internetu. Pateikite užklausą dėl detalių ir įsigykite jas ypač greitai!


Vietoje to, kad važinėtumėte po įvairias prekybos vietas, nesunkiai nusipirkite dalis internetu. Kitu atveju visada maloniai lauksime jūsų mūsų dalių parduotuvėje, adresu Žemaitės g. 135, Šiauliai.

Užpildykite užklausos formą apie Jums reikalingą detalę ir mes su Jumis susisieksime!

Nepasirinktas failas