Puspriekabių ir priekabų remontas Šiauliuose

Puspriekabė ar priekaba pateko į eismo įvykį? Neveikia kažkuri elektroninė sistema? Reikalingas puspriekabių ar priekabų remontas, o gal diagnostika? Autostilsas – patikimas sunkiojo transporto ir puspriekabių remonto ir apžiūros partneris Šiauliuose. Jau daugiau nei penkiolika metų sėkmingai teikiame remonto paslaugas ir net po rimtų gedimų prikelsime jūsų priekabą antram gyvenimui!

Mūsų paslaugos

• Įprastos puspriekabės remontas;

• Bortinės priekabos remontas;

• Autovežio remontas;

• Cisternos remontas;

• Šaldytuvo remontas;

• Specialiųjų puspriekabių remontas;

• Savivartės priekabos remontas;

• Miškovežio priekabos remontas;

• Gyvulinės priekabos remontas;

• Konteinerinės priekabos remontas.

Taisome viską, nuo važiuoklės detalių iki kėbulo. Tačiau tai dar ne viskas. Atliekame visapusišką priekabų ir puspriekabių remontą nuo A iki Z, todėl galėsime diagnozuoti problemą, rasti jos sprendimą, pasiūlyti įsigyti detalių už gerą kainą bei jas sumontuoti.

+370 41 502 184

Kodėl tenka remontuoti priekabas?

Priekabų virš 3,5T remontas ar puspriekabių remontas gali būti reikalingas dėl pačių įvairiausių priežasčių. Priekabų remonto dažniausiai prisireikia dėl autoįvykyje patirtos žalos, susidėvėjimo arba atliekant periodinę techninę apžiūrą.


Remontuoti būtina tik atsiradus gedimui, tačiau atlikti techninę apžiūrą reikėtų periodiškai. Priekaba ar puspriekabė turi visada būti pasirengusi atlaikyti maksimalią apkrovą ilgus atstumus. Jos elektrinės sistemos, stabdžiai bei kiti mazgai privalo veikti nepriekaištingai.


Atvežus savo priekabą ar puspriekabę periodiškai apžiūrai pas mus, jūsų technika gaus išskirtinį dėmesį. Profesionalūs meistrai ir itin kompetentingi autoelektrikai atliks kompiuterinę diagnostiką ir nustatys gedimus, pasiūlys jų pašalinimo sprendimus ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Nepriekaištingas Autostilsas priekabų ir puspriekabių remontas

Remontuojame sunkiasvorių transporto priemonių puspriekabes ir priekabas virš 3,5T transportui. Turime daugiau nei 15 metų patirtį šioje srityje, todėl atliekame ne tik paprastas, bet ir sudėtingas remonto užduotis.


Darbai atliekami laiku, rodomas dėmesys klientui. Kadangi krovininis transportas privalo kuo greičiau grįžti į darbą, stengiamės problemas spręsti operatyviai, kompleksiškai, kad pas mus reikėtų grįžti kuo rečiau!


Mūsų meistrai yra savo srities profesionalai su ilgamete patirtimi, todėl garantuojame, kad Autostilsas suteiks bene kokybiškiausias puspriekabių ir sunkiasvorių transporto priemonių remonto paslaugas Šiauliuose.

Kaip mus rasti?

Jeigu jums reikalingas priekabų remontas, Šiauliuose tai geriausiai atliks Autostilsas!


Mūsų servisą rasite adresu Lingailių gatvė 8. Serviso paslaugas galite užsakyti telefonu arba elektroniniu paštu. Priekabų remonto registracijos telefonai yra +370 656 13382 arba +370 41 502 184. Su servisu elektroniniu paštu galite susisiekti rašydami į info@autostilsas.lt. Pasiūlysime patogiausią laiką priimti jūsų transporto priemonę ir kokybiškai ją suremontuosime!